MÖBLER / Soffor / Soffa 11933199
nr 1193 3199
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Soffa, Samsas. Längd: 180
Kondition: slitage, skador
måndag 16 juli 2018
kl 19:17:05
Samsas (Carl Malmsten)